Jistota s alkohol testerem

Snad každý z nás někdy zažil prohýřenou noc ve společnosti alkoholu. A většina z nás po takové noci nemá jistotu, zda-li může usednou za volant nebo s čistým svědomím a krví jít do školy či zaměstnání.

Právě proto je tady alkohol tester – užitečný společník, který Vám vždy přesně změří hladinu alkoholu ve Vaší krvi. Důležitý je samozřejmě výběr správného alkohol testeru. Můžete vybírat ze širokého sortimentu podle potřeby. Od osobních až po profesionální. Výběr je pouze na Vás.

Osobní alkohol testery

Výhodu osobních alkohol testerů je poměr cena/výkon. Za přijatelné ceny máte k dispozici kvalitní přístroje, které využijete jak Vy, tak i rodinní příslušníci. Jsou vždy po ruce a tak jejich služby můžete využívat podle potřeby prakticky kdykoliv.

Primárními typy kategorie osobních alkohol testerů jsou AL 2500 a AL 2500 Black. Decentní design a především funkčnost Vám dodají jistotu. Jde o přístroje, které se používají bez náustku, dech směřuje přímo na čidlo z doporučené vzdálenosti 2 cm.

Firemní a poloprofi alkohol testery

Chcete se ubezpečit, že Vaši zaměstnanci nepožívají alkohol při práci, nebo jste profesionální řidiči a potřebujete si být v každé situaci jistí, že jste "čistí"? Nyní máte šanci si tyto situace spolehlivě ověřit.

Kategorie firemních a poloprofi alkohol testerů je tzv. zlatou střední cestou pro běžné i náročnější uživatele. Pilotním a jediným typem, u kterého lze uživatelsky vyměnit čidlo je AL 7000, tudíž není potřebný odborný servis. Po výměně je alkohol tester opět připraven k dalšímu využívání. Uživatelsky nejoblíbenějším testerem je typ AL 6000, dostupný i v červené barvě.

 

  • Disponuje počítadlem provedených měření,
  • vysokou přesností
  • a balení tohoto testeru obsahuje pouzdro zdarma.

Profi alkohol testery

Jste-li náročnějším zákazníkem a chcete využívat alkohol testery z profesionálního hlediska, pak právě pro Vás je tu kategorie profi alkohol testerů. Od osobních a poloprofi se liší především v čidle.

Čidlo u profi alkohol testerů je elektrochemické, což je radikální změna oproti předešlým dvěma kategoriím. Toto čidlo umožňuje kontrolovat množství vdechnutého vzduchu a poté nasát jen potřebné množství vzduchu do palivového článku. Následně je spalovaný alkohol převeden na elektrický proud, a ten pak určí přesné množství alkoholu probíhajícím v krvi.

Co se týče cenově nejpřijatelnějšího typu, tak se jedná o AL 9000 Lite. Elegantní face, přesnost a spolehlivost je základní charakteristika tohoto alkohol testeru. Velkým rozsahem měření (0, 000 až 6, 000) disponuje typ FC 10. Obsahuje také kompletní menu v češtině a jeho další předností je velký LCD displej.

Přihlášení do systému

Přihlášen jako:
krajca@taox.cz

Administrace

Moje stránky (weby)

Můj účet

Odhlásit

Ukázka / demo

Chcete-li se podívat na ukázku, jak systém funguje na jiném webu, přihlaste se do účtu výše těmito údaji

JMÉNO: demo@praseo.net
HESLO: demo

Alkohol tester.cz » specializovany E.shop na prodej alkoholtesterů. V nabídce je široká paleta alkohol testerů od těch pro domácnost přes poloprofesionální až po zcela profesionální alkohol testery. Nabízíme též doplňky alkohol testerů, jejich servis a kalibraci.

Plastová okna V-okno » Firma V-okno patří mezi přední výrobce plastových oken v jihomoravském kraji. Profiluje se jako výrobce kvalitních plastových oken, dveří a hliníkových oken, dveří. Vyrabí okna z kvalitního profilu Gealan a na každé okno poskytuje 5letou záruku.